Історія бібліотеки

ž                                  

             Моя бібліотека
У   1967  році  було  збудовано  приміщення  Будинку  культури.
Керував  будівництвом тодішній голова колгоспу ім. Кірова  Іваненко  Павло Петрович. В будівництві приймали участь і жителі села. Коли Будинок культури був збудований то одне з приміщень  було відведено під бібліотеку.
Під час будівництва Будинку  культури поряд був посаджений парк.
Господинею книжкових скарбів стала дружина тодішнього  голови       колгоспу  Іваненко Марія (1968- 1976р.)
Йордакеску Євгенія Іванівна змінила її, та господарювала з 1976 р. до 1988р.       У 1988 році  фонд прийняла Карабуля Ольга Луківна.
Навесні  1990 року до бібліотеки прийшла працювати  Верес Валентина Павлівна, а у листопаді   1990року знов відбулись кадрові зміни . Фонд прийняла Мельниченко Євдокія Іванівна (1990-1992).
З 1992- 2002р. у бібліотеці працювала Савич Надія Павлівна.
Влітку 2002року фонд прийняла, і зараз працює, Браткевич Ірина Анатоліївна
Бібліотека – одна з найважливіших ланок людської цивілізації. Щоб відповідати цьому високому призначенню, треба завжди бути на рівні часу. Тому життя з кожним  днем вимагає нових ідей, знань для реалізації основного завдання: збирання та зберігання джерел інформації, створення належних умов для читачів у забезпеченні їхнього конституційного права на вільний доступ до джерел інформації.
Бібліотека – це установа, яка забезпечує людей інформацією, знаннями . А книги були і будуть серцем  бібліотеки. Інформаційна цінність  нашої бібліотеки забезпечується універсальним фондом  - близько  10 000 тис. примірників. Бібліотеку відвідує близько  250 користувачів. Проводиться вивчення фонду, інвентаризація, звільнення від непридатних для користування книг, поступове зменшення застарілої літератури.
Сьогодні особливого значення  набуває збереження документів. Ведеться контроль за своєчасним поверненням книг користувачами. Через індивідуальні бесіди, звернення намагаюсь виховувати у читача почуття відповідальності за стан одержаної літератури.
До кожного читача – індивідуальний підхід.
На основі читацьких інтересів складаються рекомендаційні списки. Наприклад:
«Дивовижний світ пригод», «У світі дикої природи», «В гостях указки», «Де живе жар-птиця», «Сама собі кутюр'є», «Дорога в країну здоров'я».
 Дієвою формою роботи є експрес – полички: «Увага!Новинка» , «Це треба знати, щоб своє життя не перервати».
 З метою формування культури читання, орієнтування в джерелах інформації, уміння користуватися довідковими виданнями, каталогами, картотеками  проводяться бібліотечні уроки.
У своєму духовному розвитку відвідувач повинен спиратися на живу історію, культуру, духовні традиції, історичний досвід взаємодії і взаєморозуміння народу.
Завдяки систематичній організації книжкових виставок, різноманітних заходів, зустрічей наш відвідувач має змогу розширити свій світогляд, зануритись у чарівний світ мистецтва, отримати знання.













ž 







Комментариев нет:

Отправить комментарий